Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


TAKEV’den Öğretmenlerine...

TAKEV’den Öğretmenlerine...
TAKEV Okulları ve Beyaz Balon Anaokulları öğretmenleri, Öğretmenler Günü’nü İzmir Özdilek Wyndham Otel’de gerçekleşen muhteşem bir geceyle birarada kutladı.

 

 
TAKEV Okullarını’nın üç farklı kampüsündeki; Beyaz Balon Anaokulları’nın beş ayrı şubesindeki öğretmenlerini buluşturan geceye katılanlar müzik eşliğinde yorgunluk atıp, doyasıya eğlenme aynı zamanda bol bol sohbet etme fırsatı buldu. TAKEV Okulları ve Beyaz Balon Anaokulları’nda 5. ve 10. yılını dolduran aile üyeleri Kurucu Temsilcisi Nur Yaraş, Genel Müdür Gönül Ketenci ve Yönetim Kurulu Üyesi Gül Süloş tarafından plaketle onurlandırıldı.
 
TAKEV Okulları’ndan mezun olan ve şu anda Avrupa’nın çeşitli üniversitelerinde üniversite öğrenimi gören mezunların hazırladığı ve gecenin süprizi olan video ise davetliler tarafından gurur içinde gözü yaşlı izlendi. Çok uzaklardan öğretmenlerinin öğretmenler günün kutlayan mezunların hediyesi salonu dolduran tüm öğretmenlere hoş bir sürpriz oldu. TAKEV Okulları Kurucu temsilcisi Nur Yaraş, “Her biri birikimli, özel, kültürlü ve vefalı TAKEV mezunlarında bu salonu dolduran hemen herkesin ayrı ayrı emeği var. Ülkemize böyle özel bir nesil kazandırmakta her daim yanımızda olan yol arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum" dedi.
 
 
Haberin Galerisi : TAKEV'den Öğretmenlerine...

Yayın Tarihi : 30.11.2015 : 11:48

Etiketler : Takevden    Öğretmenlerine    Bölge   


Yorumlar

2413
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN