Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Çam Güven Tazeledi

Çam Güven Tazeledi
İzmir'de CHP Güzelbahçe İlçe Başkanı Kazım Çam, rakipsiz girdiği kongrede güven tazeledi. Divan Başkanı PM Üyesi Alaattin Yüksel, MHP’yi eleştirdi.

 

İzmir’in Güzelbahçe İlçesi’nde kongre yapan CHP’de İlçe Başkanı Kazım Çam güven tazeledi. Çam’ın rakipsiz girdiği seçimde divan başkanlığını Parti Meclisi Üyesi Alaattin Yüksel yaptı. Kongreye CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır, eski milletvekilleri Sabri Ergül, Erdal Karademir, Mustafa Moroğlu ile partililer katıldı. Yüksel, 7 haziran seçimleri sonrası MHP’nin tavrını eleştirerek, "Eğer 7 Haziran seçimleri sonrasında ortaya çıkan tabloda MHP uzlaşmacı olsaydı, bugün AKP diye bir parti kalmayacaktı. Beş ay boyunca ülkede kaos ortamı yaratıldı ve insanlar 1 Kasım’da korkusundan oylarını AKP’ye vermek zorunda kaldı" dedi.
 
CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır da "Hiçbir dönem partime küsüp terketmedim. Sonunda sizleri mecliste temsil etme onuruna kavuştum. CHP’nin iktidar olabilmesi için İzmir ve Güzelbahçe modelinin örnek alınması gerekir" diye konuştu.
 
Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce de örgütle, tam bir uyum içinde olduklarını belirterek, "Örgütüm beni bu göreve getirdi. Bu örgüte ömür boyu minnettar kalacağım. Görevde bulunduğum sürede hiçbir partilimin başını öne eğdirecek icraat içerisinde yer almam. Dürüst, çalışkan ve güvenilir bir belediye başkanı olarak anılmak istiyorum" dedi. Kongrede Mustafa İnce, eski İlçe Başkanı Ednan Arslan, eski il yöneticisi Altan İnanç ve CHP İlçe Sekreteri Ender Özkılınç, il kongre delegesi seçildi.

Yayın Tarihi : 29.11.2015 : 17:17

Etiketler : Çam    Tazeledi    Bölge   


Yorumlar

2900
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN