Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yıldırım’a Bereket Tablosu

Yıldırım’a Bereket Tablosu
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, ilçe başkanları ve il yönetim kurulu üyeleriyle birlikte yarın (pazartesi) Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı makamında tebrik edecek. Delican, Yıldırım’a üzerinde 35 besmelenin yazılı olduğu el işlemeli tablo hediye edecek.

 

AK Parti İzmir teşkilatları, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım’ı yarın (pazartesi) saat 14.00’te makamında ziyaret edecek. 30 ilçe başkanı ve 50 il yönetim kurulu üyesinin katılacağı ziyarette, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Yıldırım’a 35 besmeleli tablo hediye edecek. İslam geleneğinde bazı rakamların hayır ve uğur dileklerinin ifadesinde kullanıldığı, 35 kez tekrarlanan besmelenin, bulunduğu ortama bereket getireceği ve kem gözlerden koruyacağına inanıldığı öğrenildi. Delican, ziyaretin amacını şöyle anlattı:
 
"Bakanımızı tebrik edeceğiz ve teşkilatlarımızla onun yanında olduğumuzu söyleyeceğiz. Teşkilatlar olarak 2019 yerel seçimlerine kilitlendik. Teşkilat içinden pek çok isim yerel yönetimlere talip olacak. Planlı çalışacağız. İzmir’de CHP’li belediyeleri yakından izleyip muhalefeti geliştirmenin yanısıra iktidarda olmadığımız 23 ilçede seminerler düzenleyerek AK Parti belediyeciliğini anlatacağız. Seçime yakın değil şimdiden sahaya ineceğiz."

Yayın Tarihi : 29.11.2015 : 15:25

Etiketler : Yıldırıma    Bereket    Tablosu    Bölge   


Yorumlar

6036
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN