Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Türkan Şoray, Antalya’da

Türkan Şoray, Antalya’da
Türk sinemasının ’Sultan’ı Türkan Şoray, 52’nci Uluslararası Antalya Film Festivali’ne katılmak için Antalya’ya geldi. Şoray’a, kızı Yağmur Ünal eşlik etti.

 

34 yıl sonra yönetmen koltuğuna oturup ’Uzaklarda Arama’ adlı filmi çeken Türkan Şoray, kızının filmin yapımcısı ve oyuncusu olduğunu hatırlattı. Filmlerinin Uluslararası Antalya Film Festivali’nin açılış filmi olarak belirlenmesinin heyecanını yaşadığını aktaran Türkan Şoray, bu yılki festivalin kendisi için çok anlamlı olduğunu söyledi.
 
Festivalin Türk sineması üzerine büyük etkileri olduğunu belirten Şoray, "Geleneksel hale gelmiş, sinema üzerine büyük etkisi olan festivale katılmaktan büyük gurur ve mutluluk duyuyorum. Hele bu sene festivalin açılışının bizim filmimizle yapılıyor olması, beni çok mutlu ediyor. Bu davetin benim için farklı bir anlamı var. Yağmur da çok heyecanlı" dedi.
 
Havalimanı çıkışında hayranları tarafından önü kesilen Şoray, bol bol fotoğraf çektirdi. Annesiyle birlikte gelen 8 yaşındaki Yağmur Korkmaz’a sıkı sıkı sarılarak öpen ünlü sanatçı, kızının "Anne iki Yağmur arasındasın, dilek tut" sözlerine "Tuttum" karşılığını verdi.
 
Kayhan Yıldızoğlu ile Gülsen Tuncer de festival için Antalya’ya gelen isimler arasında yer aldı.

Yayın Tarihi : 29.11.2015 : 13:46

Etiketler : Türkan    Şoray    Antalyada    Magazin    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8712
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN