Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Asansörde Taciz İddiası

Asansörde Taciz İddiası
Adana’da asansöre birlikte bindiği 20 yaşındaki E.T.’yi elle taciz ettiği iddiası ile gözaltına alınan 45 yaşındaki N.S., genç kızla fuhuş pazarlığı yaptıklarını ileri sürdü.

 

 
Merkez Çukurova İlçesi’nde bir firmada sekreter olarak çalışan E.T., Huzurevleri Mahallesi’ndeki evine giderken asansöre birlikte bindiği N.S. tarafından taciz edildiğini ileri sürdü. Genç kızın şikayeti üzerine çalışma başlatan polis, İncirlik 10’uncu Tanker Üs Komutanlığı’nda elektrik teknisyeni olarak çalışan N.S.’yi yakaladı. Taciz suçlamasını kabul etmeyen N.S. genç kızın kendisine ilişki teklifinde bulunduğunu, bu nedenle de evine birlikte gittiklerini ileri sürdü. İlişki için E.T.’ye 200 TL verdiğini iddia eden N.S., "Turgut Özal Bulvarı üzerinde otomobilimle ilerliyordum, otostop çekti. Durdum, cinsel ilişki teklifinde bulunup 700 TL istedi. Pazarlık yaptık, 400 liraya anlaştık. Evine gitmeyi teklif etti, 200 lira da peşin aldı. Asansörle 8’inci kata çıkınca, kapıda bizi karşılayan kadını gösterip ’sana bu yeter’ dedi. Bunun üzerine ben de paramı geri vermesini istedim. Tartıştık, bağırınca korkup kaçtım. Tacizde bulunmadım" diye savunma yaptı.
 
Taciz suçlamasında bulunan genç kız ise, "Apartmana yeni taşındığımız için kimseyi tanımıyorum. Binaya girerken arkamdan geldi, asansöre benimle birlikte bindi. Ben 8’inci kata çıkacağımı söyleyince, o da 9’a bastı. Aynı binada oturduğumuzu sanıyordum, ineceğim kata gelince kapıyı açtım, annem koridorda duruyordu, bu sırada arkamdan sarıldı. Eliyle taciz etti. Bağırınca da asansörün düğmesine basıp aşağıya inerek kaçtı" diye bilgi verdi.

Yayın Tarihi : 28.11.2015 : 16:27

Etiketler : Asansörde    Taciz    İddiası    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3153
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN