Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


AK Parti’de Hedef 2019’da Büyükşehir

AK Parti’de Hedef 2019’da Büyükşehir
AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu Balçova Termal Otel’de gerçekleşen kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Bülent Delican, “2019’daki Büyükşehir hedefimizde ilçe başkanlarımızdan ciddi bir performans bekliyoruz" dedi.

 

 
İzmir’de AK Partili olmayan Büyükşehir Belediyesi ve 23 ilçe belediyesinin çalışmalarını yakından takip edeceklerini vurgulayan Başkan Delican, “İzmirli hemşerilerimiz hizmetsizlikten yağmur yağdığında tıkanan yollardan bıktı. Bundan sonraki çalışmalarımıza İzmir’imizi 2019’da hakkettiği hizmete kavuşturmak için devam edeceğiz. Kıymetli hemşerilerimizin gönlünü yaptığımız hizmetler ve erdemli duruşumuzla alacağız. İnanıyorum ki biz kendimizi ne kadar iyi anlatırsak İzmirli hemşerilerimizin bize olan inançlarını arttıracağız. Bu çalışmalarımızda İlçe Başkanlarımızdan ciddi performans bekliyorum. İlçe başkanlarımızın belediye başkanlarımızla ilgili çalışmalarını yakından takip edeceğiz. Her konuda algı operasyonu yapan bir belediye anlayışıyla karşı karşıyayız. Onların hizmet üretemediklerini, beceriksiz yönetim anlayışlarını vatandaşlarımıza duyuracağız" diye konuştu.
 
Tüm yönetim kurulu üyelerime yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür eden Delican, bundan sonra ilçe danışma kurulu toplantılarına daha çok önem vereceklerini belirtti.
 
Pazartesi günü saat 14.00’da Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak kabinede görev alan AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırm’ı Ankara’da ziyaret edecek olan İzmir teşkilatı öğle yemeğinde Binali Yıldırım’ın misafiri olacak.
 
 

Yayın Tarihi : 28.11.2015 : 13:34

Etiketler : Ak    Partide    Hedef    da    Büyükşehir    Bölge   


Yorumlar

7387
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN