Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlar’da Söz Muhtarlarda

Karabağlar’da Söz Muhtarlarda
Karabağlar Belediyesi’nin Üçkuyular’da görev yapan muhtarları buluşturan toplantıları Kocatürk Koleji ve Arap Hasan Mahallesi parkında yapıldı.

 

 
Karabağlar Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantıya Fahrettin Altay, Üçkuyular, Esentepe, Muammer Akar, General Kazım Özalp, Poligon, Şehitler, Metin Oktay, Esenyalı, Adnan Süvari, Maliyeciler, Arap Hasan, Basın Sitesi, Bahçelievler, Bahar, Doğanay, Reis, Esenlik ve Vatan mahallesi muhtarları katıldı. Tek tek söz alan ve mahallelerindeki sorunları iletti. Muhtarlar, parkların bakımının iyileştirilmesi, sokak hayvanları konusunda belediyenin kalıcı çözümler üretmesi konularında da taleplerini iletti.
 
Muhtarları dinledikten sonra değerlendirmelerde bulunan Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, “Yapılan iş yapılmıştır, esas amacımız sorunları konuşmaktır. Bu söylediğiniz eksiklikler bizleri de harekete geçirir. Bu toplantıları daha sık yapacağız. Karabağlar Belediyesi’nin hizmet filosunu güçlendirmek ve aksayan işlerin daha çabuk yapılabilmesi için araç ve iş makineleri alındı. Kamyon, ambulans, engelli taşıma aracı, iki kamyon, arazöz ve iki tane de mini kazıcı alındı. Parklarda ve fen işlerinde çalışmak üzere bir bom daha aldık. Bu araçlarımızı da önümüzdeki günlerde faaliyete koyacağız ve işlerimiz hızlanacak" dedi.
 

Yayın Tarihi : 28.11.2015 : 11:55

Etiketler : Karabağlarda    Söz    Muhtarlarda    Bölge   


Yorumlar

8269
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN