Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ortaköy’de Şüpheli Çanta Alarmı

Ortaköy’de Şüpheli Çanta Alarmı
Ortaköy Meydanı’ndaki tarihi çeşmenin yanına bırakılan bir çanta polisi alarma geçirdi. Çevredeki vatandaşlar uzaklaştırıldıktan sonra şüpheli çanta fünye ile patlatıldı. Olaya, şüpheli çanta etrafında dolaşan kediler damgasını vurdu.

 

 
Akşam saatlerinde Ortaköy Camii’nin yanındaki tarihi çeşmenin önüne bırakılmış bir çantayı gören vatandaşlar durumu polise bildirdi. İhbar sonrası gelen polis ekipleri çantada patlayıcı olma ihtimalini göz önüne alarak çevrede geniş güvenlik önlemleri aldı. Bir süre sonra olay yerine gelen bomba uzmanı, özel koruyucu kıyafetlerini giyerek çantaya fünye yerleştirdi. Polisin megafonla “Kontrollü patlama yapılacak, mümkün olduğu kadar uzaklaşın uyarısının ardından çanta büyük bir gürültüyle havaya uçuruldu.
 
KEDİLER DİKKAT ÇEKTİ...
 
Patlama sırasında, şüpheli çantanın etrafında dolanmakta olan bir kedinin yüksek sesten korkarak son sürat kaçması kameralara yansıdı. Başka bir kedinin de patlamadan hemen sonra parçalanan çantayı koklaması dikkat çekti. Bomba uzmanının gelmesiyle kedi hızla kaçtı. Fünyeyle patlatılan çantadan giysiler çıktı.

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 20:56

Etiketler : Ortaköyde    Şüpheli    Çanta    Alarmı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2785
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN