Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Diyarbakır Emniyetine Bombalı Saldırı

Diyarbakır Emniyetine Bombalı Saldırı
Diyarbakır’da Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne PKK’lı teröristler el yapımı patlayıcı attı. Saldırıda ölen ve yaralanan olmazken, polis havaya ateş açmasıyla teröristler kaçtı. Kentin bazı sokaklarında ise yolları kapatan göstericiler polise molotof, havai fişekler attı. Polis, göstericiledi gaz bombası ve tazyikli su ile dağıttı.

 

 
Diyarbakır’ın merkez Bağlar İlçesi’nde bulunan Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’ne yüzleri maske ile kapalı PKK’lı teröristler el yapımı patlayıcı ile saldırdı. Atılan patlayıcı Şube Müdürlüğünün bahçesine düşerken, olayda ölen ve yaralanan olmadı. Polisin havaya ateş açmasıyla teröristler ara sokaklara kaçtı. Polis teröristleri yakalamak için geniş çaplı operasyon başlattı.
 
Koşuyolu Semti’nin Kaynartepe Mahallesi’nde karayoluna çıkan bir grup da seyir halindeki araçları durdurarak sürücülerin anahtarlarını gasp etti. Araçlarla yolu trafiğe kapatan PKK’lılara polis gaz bombası ve tazyikli su ile müdahale etti. Saldırganlar da polise molotof ve havai fişekler attı. Olaylar sırasında yer yer silah sesleri de duyuldu.
 
Diyarbakır’ın merkez Bağlar ile Sur ilçelerinde akşam saatlerinde polis ile PKK’lılar arasında olaylar devam etti.

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 19:06

Etiketler : Diyarbakırda    Pkklılardan    Emniyete    Bombalı    Saldırı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1839
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN