Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehit Polis İçin Saygı Yürüyüşü

Şehit Polis İçin Saygı Yürüyüşü
Şanlıurfa’nın Siverek İlçesi’nde, geçen pazartesi günü PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen saldırıda 1 polisin şehit olması ve 1 polisin yaralanmasının ardından ilçede polise saygı ve teröre tepki yürüyüşü düzenlendi.

 

Geçen pazartesi akşamı Ayvanat Mahallesi’nde polis memurları Serdal Toprak ile Sinan Şengül’ün bulunduğu ekip aracına, PKK’lı teröristler tarafından otomatik tüfeklerle ateş açıldı. Saldırıda araçta bulunan polislerden Serdal Toprak şehit oldu, Sinan Şengül yaralandı.
 
Siverek’te bugün cuma namazının ardından Ulu Cami önünde toplanan 600 kişilik kalabalık ellerinde Türk bayrakları ile terör saldırısında şehit olan polis memuru Serdal Torak için saygı yürüyüşü düzenlendi. Şehit polisin fotoğraflarını da taşıyan ve sık sık slogan atan kalabalık 2 kilometrelik yürüyüşün ardından Cumhuriyet Meydanı’na ulaştı. Polisin önlem aldığı yürüyüşün ardından meydana ulaşan kalabalık adına basın açıklamasını okuyan MHP ilçe başkanı Mustafa Fettahlı, Siverek halkı olarak hain saldırıyı kınadıklarını belirterek, "Biz yapılan saldırıyı memleketimize yapılmış sayıyoruz ve buradan terör örgütüne sesleniyoruz; Siverek’in huzurunu, refahını bozamayacaksınız, kalleş planlarınız amacına ulaşmayacaktır" dedi.
 
Kalabalık, şehit polis için dua ettikten sonra meydandan ayrıldı.

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 14:39

Etiketler : Şehit    Polis    İçin    Saygı    Yürüyüşü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1248
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN