Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kızılay Kan Alma Merkezi Açıldı

Kızılay Kan Alma Merkezi Açıldı
Gaziantep’in Nizip İlçesi’nde, hayırsever işadamı Beşir Özyurt’un bağışlarıyla Devlet Hastanesi bahçesine yaptırılan Ayşe Beşir Özyurt Kan Alma Merkezi, törenle açıldı.

 

Kızılay Kan Alma Merkezi’nin açılışı için düzenlenen törene; Nizip Kaymakamı Harun Sarıfakıoğulları, Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar. Belediye Başkan vekili Hüseyin Özkaya, İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Yaman, Nizip Ticaret Odası Başkanı Mehmet Özyurt ile çok sayıda vatandaş katıldı.
 
Törende konuşan ve hayırsever işadamı Beşir Özyurt, Kızılay’a bağışta bulunduğu için mutlu olduğunu ifade etti ve herkesi benzer konularda yatırım yapmaya davet etti.
 
Türk Kızılayı Genel Başkanı Ahmet Lütfi Akar ise hayırsever Özyurt Ailesi’ne teşekkür ettiği konuşmasında Kızılay olarak bağışçılardan aldıkları güçle zorda olan insanlara yardım ettiklerini ifade etti. Açılış töreninin ardından Hatay’a giderek yürütülen çalışmaları takip edeceğini ifade eden Akar, "Buradaki törenin ardından Hatay’a geçeceğim ve yapılacak olan yardımlarla ilgili yerinde çalışma yapacağım. Çünkü orada bir başka devletin başka siyasi emelleriyle katledilen kardeşlerimize yapacağımız yardımlarıyla alakalı çalışmalar yapacağız. Türk Kızılayı her zaman ve her yerde mazlumun yanında olma tavrını, yardımlarını en iyi ve en hızlı bir şekilde sürdürecektir" dedi.
 
Konuşmaların ardından Akar tarafından Ayşe Beşir Özyurt Kan Alma Merkezi’ni yaptırarak Kızılay’a bağışta bulunan işadamı Beşir Özyurt’a, plaket verildi ve merkezin açılışı yapıldı.

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 13:05

Etiketler : Nizipte    Kızılay    Kan    Alma    Merkezi    Açıldı    Sağlık    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4299
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN