Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Konak’ta Vezneler Hafta Sonu da Açık

Konak’ta Vezneler Hafta Sonu da Açık
Konak Belediyesi, emlak ve çevre temizlik vergilerini ödeyemeyen mükellefler için veznelerin hafta sonu da açık olacağını duyurdu.

 

Konak Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, vatandaşların zorluk yaşamaması, işlemlerini daha kolay ve zamanında tamamlayabilmeleri için tahsilat veznelerinin, haftasonu da açık olacağı belirtildi. Emlak ve çevre temizlik vergilerinin ödeme süresinin 30 Kasım Pazartesi günü mesai bitimiyle sona erdiği ve vatandaşların vergilerin ödemeleri  için veznelerin cumartesi ve pazar günleri de hizmet vereceği dile getirildi. 
 
Borcunu ödemek isteyenlerin Konak’ta bulunan Mali Hizmetler binası ile Gültepe Semt Merkezi içindeki veznelere ödeme yapabilecekleri belirtildi. Vatandaşlar cumartesi ve pazar günleri de veznelerden işlemlerini 08.00-16.00 saatleri arasında tamamlayabilecekler. 
 
Vergi ödeme işlemlerini internet üzerinden yapmak isteyenler www.konak.bel.tr/ebelediye uzantılı adresinden, bankalar aracılığı ile ödemek isteyen vatandaşlar ise T.C kimlik veya vergi numarasıyla Vakıflar Bankası şubelerinden yapabilecekleri gibi dileyenler de 218227 numaralı posta çeki hesabı üzerinden PTT aracılığıyla ödeme yapabilecekler.

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 11:37

Etiketler : haber    haberler    konak    vezne    haftasonu    hafta sonu    açık    kanalben    ben tv       


Yorumlar

2959
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN