Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Galada Dostları Yalnız Bırakmadı

Galada Dostları Yalnız Bırakmadı
Türkan Şoray’ın 34 yıl sonra yönetmen koltuğuna oturduğu “Uzaklarda Arama”nın galası Kanyon’da yapıldı. Ekip galanın ardından Nişantaşı’ndaki Vanity adlı mekanda sabahın ilk ışıklarına kadar eğlendi.

 

Yönetmenliğini ünlü sinema oyuncusu Türkan Şoray’ın yaptığı, kızı Yağmur Ünal’ın da yapımcılığını üstlendiği “Uzaklarda Arama” filminin galası dün akşam yapıldı. Kanyon AVM’de yapılan galaya Türkan Şoray ve Yağmur Ünal başta olmak üzere aralarından Mustafa Uğurlu, Fırat Tanış, Mehtap Bayri, Kaan Urgancıoğlu, Serkan Şenalp ve Sevda Erginci’nin olduğu filmin oyuncuları tam kadro katıldı.
 
 
Gül Yağmuru
Merakla beklenen film, davetliler tarafından uzun süre alkışlandı. Filmde de rol alan Yeşilçam’ın duayen ismi Eşref Kolçak, Türkan Şoray’ı sahneye çıkarak tebrik etti. Konuşma yapan Türkan Şoray, “Galaya katılan herkese çok teşekkür ederim. Benim yönetmen, kızım Yağmur Ünal’ın da yapımcı olduğu bu ilk filmin beğenilmesinden çok mutluluk duydum. Ben kendimi bir imtihanda gibi hisettim bu akşam. Samimi alkışlarınızdan anladığım kadarıyla sanıyorum bu sınavı geçtik” dedi. Konuşmanın ardından dakikalarca ayakta alkışlanan Şoray’ın başından aşağı gül yaprakları yağdı. Galaya katılanlar arasında Şoray’ın eski eşi Cihan Ünal, Irmak Ünal-Emre Karabacak, Nazan Şoray, Nebahat Çehre, Bülent Eczacıbaşı, Emre Eczacıbaşı, Nilgün Belgün, Nevra Serezli, Nükhet Duru, Nuri Alço gibi sanat ve iş dünyasının ünlü isimleri de vardı.
 
 
Başarıyı Kutladılar
Kanyon’da gerçekleşen film galası sonrası tüm film ekibi Nişantaşı Vanity adlı mekanda başarılarını kutlamak için bir araya geldi. Ekip, sabahın ilk ışıklarına kadar mekanda eğlendi. Yaklaşık iki saat kaldığı mekanda dans edip eski eşi Cihan Ünal ve kızı Yağmur Ünal’la birlikte eğlenen Türkan Şoray mekanı koruma ordusuyla terk etti.
 
 
Cihan Ünal, kızı Yağmur ve eski eşi Türkan Şoray’ın çok çalıştığını söyledi: “Bu film Yağmur ve Türkan’ın çabaları” dedi.
 
 
2012 yılında dünyaca ünlü kalem markası Faber-Castell’in vârisi Charles Von Faber Castell ile evlenen Melisa Eliyeşil, galada 5 aylık hamile olduğunu açıkladı. Eliyeşil’in bebeğinin cinsiyeti erkek.
 
 
Kız kardeşi bu mutlu günüde yalnız bırakmayan Irmak Ünal, “Kardeşim ve Türkan Şoray’ın başarısı bu, ben onlardan daha çok heyecanlıyım” açıklamasını yaptı.
 
 
Nevra Serezli, oğlu Murat Serezli ve sanatçı dostu Nükhet Duru ile birlikte galaya katıldı. Nevra Serezli, “Yağmur ufacık bir kızken benim kulisime gelirdi. Şimdi kocaman oldu ve kendi işlerini yapıyor” dedi.
 
 
Filmin başrol oyuncularından Mustafa Uğurlu davete sarışın sevgilisiyle katıldı. Gazetecilerin kendisini görüntülediğini fark eden Uğurlu, kız arkadaşını bırakıp bir sokak köpeğinin yanına gelip “Arkadaşlar beni lütfen köpekle çekin” dedi.
 
 
Adnan Polat’ın oğlu Kerim Polat, mekanı esmer bir güzelle terk etti. Gazetecilerin patlayan flaşlarıyla şaşıran Kerim Polat ve kız arkadaşına sunucu Tanem Sivar da eşlik etti.
 
 
Bini aşkın seyirci çıkışta Türkan Şoray’ı görüp tebrik edebilmek için uzun süre sıra bekledi.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 10:52

Etiketler : Türkan Şoray    uzaklarda arama    ünlü    gala    film    kızı    yağmur ünal    Mustafa Uğurlu    Fırat Tanış    Mehtap Bayri    nevra serezli    nükhet duru    Kaan Urgancıoğlu    Serkan Şenalp    Sevda Erginci    ırmak ünal    sinema       


Yorumlar

1287
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN