Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bu Hale Nasıl Geldi?

Bu Hale Nasıl Geldi?
İnanılmaz incelikte beli, kocaman göğüsler ve oyuncak bebek gibi suratı ile 25 yaşında bir genç kızdan çok çizgi film karakterine benziyor.

 

Birçok insan yolda kendisine yaklaşıp "Beni yanlış anlama ama çizgi film karakterine benziyorsun" diyor. Ancak Pixee Fox bunu yanlış anlamak bir kenara aslında bu iltifattan mutlu oluyor. Çünkü genç kadın böyle görünebilmek için zaten 119 bin 200 dolar harcamış.
 
 
Asıl Mesleği Elektrikçilik
 
Aslında İsveçli olan ve elektrikçilik yapan genç kadın burada kendisini bulamayacağını hissettiğini ve bu yüzden ABD'ye taşınma kararı aldığını söylüyor.
 
Küzey Carolina'da yaşayan Fox'un hayalindeki çizgi film karakteri ise Jessica Rabbit. Instagram'da 70 bin takipçisi olan Pixee Fox, takipçileri için iyi bir rol model olduğunu düşündüğünü söylüyor.
 
 
6 Kaburgasını Aldırdı
 
Genç kadına göre ise bu çizgi film karakterleri ideal kadın bedeninin sunumu.
 
Fox, bu incelikte bir bele sahip olmak için ise sadece basit ameliyatlar geçirmemiş ve aslında tehlikeli bir operasyon yaptırarak 6 kaburgasını aldırmış.
 
 
Yaptırdığı Ameliyatlar
 
- 6 kaburga aldırma operasyonu
 
- Burun estetiği
 
- Gözlerini daha iri göstermek için göz bölgesinden 2 operasyon
 
- Vajina estetiği
 
- Kalçalarına 'Brezilya poposu' dolgusu
 
- Göğüslerine 4 kere üst üste silikon 
 
- Yağ dondurma işlemi 
 
 
Doktorlar "Deli" Gözüyle Baktı
 
Kaburgalarını aldırmanın hayali olduğunu söyleyen Pixee kendisine uygun bir doktor bulmak için çok uzun bir süre arayışa geçmiş. Daha önce başvurduğu doktorların kendisine "deli" muamelesi yaptığını ancak ne yaptığını çok iyi bildiğini söyleyen Fox, artık ciddiye alındığını söylüyor.
 
 
Sürekli Diyet Yapıyor
 
Genç kadın ayrıca bu kiloda kalmak için devamlı diyet yapıyor, sıvıyla besleniyor. Amacı da hayatının sonuna kadar bu şekilde kalarak dünyanın en ince belli kadını rekorunu almak. 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 10:38

Etiketler : bebek    25 yaşında    çizgi film karakteri    Pixee Fox    ünlü    kadın    estetik    North Carolina    Jessica Rabbit    takipçi   


Yorumlar

9586
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN