Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İş ve Siyaset Dünyası Point'te Buluştu

Kavuklar Grup tarafından Bornova'da inşa edilen Point AVM'nin açılışı öncesinde iş ve siyaset dünyasına özel bir gece düzenlendi. Geceye İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu da katıldı.

 

Burak Cilasun / Ben TV

İçinde 150 mağaza bulunduran ve Türkiye ile Ortadoğu'nun ilk açılır kapanır tavanına sahip olan Point Alışveriş Merkezi, vatandaşlarla buluşmadan önce özel bir geceye ev sahipliği yaptı. 

İş, siyaset, basın dünyasının özel isimlerini buluşturan gecede Kavuk ailesi tam kadro yerini alıp konuklarını ağırlarken, davetlilerin arasında İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ege Bölgesi Sanayi Odası Başkanı Ender Yorgancılar, İzmir Büyükşehir Belediye Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bilal Doğan, CHP PM Üyesi Mehmet Ali Susam, 25. dönem MHP İzmir Milletvekili Aslan Savaşan, İşadamı Koçali Al,  ÇEŞTOB Başkanı Veysi Öncel, Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, Ben TV Genel Yayın Yönetmeni Erol Yaraş, Hürriyet Gazetesi Ege Bölge Temsilcisi Deniz Sipahi gibi isimler yer aldı.

Gecede bir konuşma yapan Kavuklar Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavuk, "Böylesine büyük bir proje, ailemizin 3. kuşağının heyecanını yansıtıyor. Onların enerjisi bizi bu projeyi yapmaya itti." derken, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Bornova Belediyesi'ne de başta çevre düzenlemeleri olmak üzere çeşitli konulardaki yardımlarından dolayı teşekkür etti.

Abdullah Kavuk'tan sonra kürsüye çıkan Kavuklar GY Yönetim Kurulu Başkanı Metehan Kavuk ise, projeye dair detaylar verdikten sonra, proje sürecinde destek gördüğü başta ailesi olmak üzere herkese teşekkür ettiğini dile getirdi. Metehan Kavuk Ben TV'ye yaptığı özel açıklamasındaysa, "İnsanların ilgisi bize güç verecek ve daha bambaşka projeleri İzmir'e sunmayı hedefliyoruz." dedi. 

Konuşmaların ardından gece, müzik ve sahne şovlarıyla sona erdi.

Yayın Tarihi : 27.11.2015 : 10:17


Yorumlar

2789
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN