Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


5 Firma Yöneticisi Rusya’da Gözaltına Alındı

5 Firma Yöneticisi Rusya’da Gözaltına Alındı
Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, Krasnodar’da bir fuara ’Turist Vizesi’ ile giden ve gözaltına 22 Türk firması temsilcinin içerisinde, Çorum’dan 5 firma temsilcisinin de bulunduğunu söyledi.

 

Çorum Ticaret ve Sanayi Odası Çetin Başaranhıncal, bugün yaptığı açıklamada, Rusya’da gözaltına alınan işadamları arasında Çorum’da 5 firmanın temsilcisinin bulunduğunu söyledi. Başaranhıncal şöyle dedi:
 
"Şu anda aldığımız bilgiyle Rusya’ya bir fuara katılmak amacıyla giden 5 firmamızın temsilcileri vize problemi bahane edilerek gözaltına alındı. Sağlıklarıyla ilgili bir problem yok. Çeşitli girişimlerde bulunduk. Daha önce ’Turist Vizesi’ ile katıldıkları fuara son dönemlerde yaşanan olaylardan dolayı Rusya’da bir hareketlilik var. Çünkü her zaman gidip geldikleri şartlarda gidip geldiler. İnşallah sorunları aşmaya çalışıyoruz. Girişimlerde bulunduk."

Yayın Tarihi : 26.11.2015 : 16:29

Etiketler : Çorum    Tso    Başkanı    Çorumlu    Firma    Yöneticisi    Rusyada    Gözaltına    Alındı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9392
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN