Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Organları İle Hayat Verdi

Organları İle Hayat Verdi
Bursa’da geçirdiği trafik kazası nedeniyle tedavi gördüğü Çekirge Devlet Hastanesi’nde beyin ölümü gerçekleşen ve karaciğeri ile böbrekleriyle üç hastaya hayat verip, kornealaları ise iki hastaya nakledilen 19 yaşındaki Selinay Şahin, Orhangazi ilçesinde toprağa verildi. Selinay Şahin’in ölümüne neden olan kazanın, gece hastaneden çocukları ile dönerken bulundukları otomobile bir başka aracın çarpması sonucu meydana geldiği belirtildi.

 

Merkez Nilüfer ilçesi’nde 23 Kasım gecesi meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanarak Çekirge Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Selinay Şahin’in dün gece beyin ölümü gerçekleşti. Eşi Emre Şahin’in organlarını bağışlaması sonucu talihsiz kadının karaciğeri Malatya’ya, böbreklerinden biri Çanakkale’ye diğeri ise Bursa’da organ bekleyen hastalara nakledilmek üzere gönderildi. Selinay Şahin’in korneaları ise Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi’nde kornea bekleyen iki hastaya takıldı.
 
Selinay Şahin’in cenazesi ise bugün Buras’nın Orhangazi İlçesi’nde toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 26.11.2015 : 15:13

Etiketler : Kazada    Beyin    Ölümü    Gerçekleşen    Kadın    Organları    İle    Hayat    Sağlık    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3476
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN