Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tanınmamak İçin Başını Örttü

Tanınmamak İçin Başını Örttü
Aksaray’da bir lokantaya ait 3 lastikli elektrikli motosikleti çalan 2 kişiden biri, tanınmamak için başını örtüp, çaldığı araçla uzaklaştı. Hırsızlık anı güvenlik kameralarına yansırken, işyeri sahibi Emine Uz, "Kim çaldıysa lütfen getirsin motosikletimi. Ben o motosikletle günde 150-200 yemek dağıtıyorum" dedi.

 

Olay, dün saat 03.30 sıralarında Pamucak Mahallesi 912 Sokak’ta meydana geldi. Lokanta işleten 48 yaşındaki Emine Uz, yemek servisinde kullandığı 3 lastikli elektrikli motosikletini işyerinin yanındaki apartmanın içerisine giriş bölümüne kilitleyip, evine gitti. Kimliği belirlenemeyen 2 kişi de gece gelip, önce apartmanın önünde çevreyi kontrol etti. Ardından apartmandaki motosikleti dışarı çıkarttı. Şüphelilerden 1’i yürüyerek uzaklaşırken motosikleti kullanan kişi de tanınmamak için başını örtüp, motosikletle uzaklaştı. Hırsızlık anı, güvenlik kamera kayıtlarına yansıdı.
 
Sabah işyerine gelen Emine Uz, motosikletin çalındığını fark edince polise haber verdi.
 
"KİMSE HAKKIMIZI YEMESİN"
 
Çalınan motosiklette günlük yemek servisi yaptığını belirten Emine Uz, şunları söyledi:
 
"Saat 07.30 sıralarında işyerine geldim. Motosikletimi apartmanın içine koyuyordum. Büyük kelepçeli kilitlerle kilitliyordum. Geldiğimde yerinde olmadığını gördüm. Hemen çocuklara söyledim ve polise haber verdim. Saat 06.30’da kalkıyorum ve akşam saat 21.00’a kadar yemek yapıyorum. Emeğimi çaldılar. Kim çaldıysa lütfen getirsin motosikletimi. Ben günde 150-200 yemek dağıtıyorum o motosikletle. Bugün çocuklarım perişan oldu. Arabayla, bisikletle sağa sola yemek götürdük. Bize de yazık, bizim emeğimizi çalmayın. Biz kimsenin hakkını yemiyoruz, kimse de bizim hakkımızı yemesin."
 
Emine Uz’un 5 yaşındaki torunu Melis Uz ise, "3 tekerli motosikletimiz çalındı. Ama anahtarı bizde kaldı. Lütfen getirin" çağrısında bulundu. Polis, güvenlik kamerası kayıtlarından yola çıkarak 2 şüphelinin kimliğini belirlemek için çalışma başlattı.

Yayın Tarihi : 26.11.2015 : 13:16

Etiketler : Elektrikli    Motosikleti    Çaldı    Tanınmamak    İçin    Başını    Örttü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2301
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN