Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hüsnü Gengönül’ün Fotoğrafları Kuzguni’de

Hüsnü Gengönül’ün Fotoğrafları Kuzguni’de
İzmirli fotoğraf sanatçısı Hüsnü Gengönül’ün "Retrospektif Seçki" adını taşıyan kişisel sergisi, Mavişehir’de hizmet veren Kuzguni Sanat Café & Brasserie’de beğeniye sunuldu.

 

 
Sanatçının 20 yıl öncesinden günümüze uzanan fotoğraflarından oluşan 40 adet eser, düzenlenen açılış kokteylinde sanatseverlerden tam not aldı. Eserlerinde 5 farklı tema kullandığını belirten sanatçı Hüsnü Gengönül, "Retrospektif Seçki adlı sergimde Ege Kapıları, Gönül Pencerelerinden, Alaçatı Düşleri, Sudan Fotoğraflar ve Şöyle Bir ’Doku’ndum başlıklı temalar yer alıyor. Fotoğraflarda renk ve ışık karşıtlığı, doku gibi pek çok unsura dikkat ediyorum. Resimsel fotoğraflar çekmeye çalışıyorum. Anı ölümsüzleştirerek yaşamı, doğayı ve insanları yansıtmaya çalışıyorum" diye konuştu.
 
Günümüzde fotoğraf çekmenin çok daha kolay olduğunu, artık gelişen teknolojiyle birlikte cep telefonlarından bile güzel kareler yakalanabildiğini kaydeden Gengönül, dijital fotoğrafın avantajlarını kullandığını da söyledi.
 
Sergiye ev sahipliği yapan işletmeci Güler Doğru ve Kuzguni Sanat Cafe ailesine teşekkür eden Hüsnü Gengönül, serginin 6 Aralık tarihine dek ziyaret edilebileceğini belirtti.

Yayın Tarihi : 26.11.2015 : 11:38

Etiketler : Hüsnü    Gengönülün    Fotoğrafları    Kuzgunide    Bölge   


Yorumlar

1414
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN