Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Turuncu Balonlarla Yürüdüler

Turuncu Balonlarla Yürüdüler
Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışanları, kadına şiddete dikkat çekmek için turuncu balonlarla yürüyüş gerçekleştirdi. Ardından balonlar, gökyüzüne bırakıldı.

 

Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü çalışanları, ’25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü’ kapsamında yürüyüş düzenledi. Kordonboyu Golf Aile Çay Bahçesi önünde saat 16.00’da bir araya gelen gruba; kurumun İl Müdürü Ersin Fırat, Çanakkale Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) İl Müdürü Basri Tümsek de destek verdi. Ellerinde turuncu balon taşıyan, ’Kadına şiddete hayır’ yazılı yaka kartları takan grup yürüyüşe başladı. Yürüyüş Truva Atı önünde son buldu. Burada basın açıklamasını Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ersin Fırat, yaptı. Fırat, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Kadının Statüsü Genel Müdürlüğü kurulduğu günden beri kadına yönelik şiddetin kabul edilemez olduğu inancıyla pek çok çalışma yapıldığını söyledi. Açıklamanın ardından balonlar gökyüzüne bırakıldı, grup sessizce dağıldı.

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 18:09

Etiketler : Kadına    Şiddete    Dikkat    Çekmek    İçin    Turuncu    Balonlarla    Yürüdüler    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7412
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN