Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yengesini Öldüren Sanığa Ömür Boyu Hapis

Yengesini Öldüren Sanığa Ömür Boyu Hapis
Adana’da yengesi 30 yaşındaki Emine Ünsal’ı av tüfeğiyle öldürdüğü iddiasıyla yargılanan 26 yaşındaki Erdal Ünsal, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı.

 

4 Mart’ta merkez Seyhan İlçesi’nin Ova Mahallesi’nde Erdal Ünsal, aynı evde oturan ağabeyinin eşi Emine Ünsal ile belirlenemeyen bir nedenle tartıştı. Tartışma sırasında av tüfeğini alan Erdal Ünsal, yengesini öldürdü. Tutuklanan Erdal Ünsal, Cumhuriyet Savcısı’na verdiği ifadesinde olay tarihinden 5 ay kadar önce işten çıktığını belirterek, "Ağabeyim Murat Ünsal bana zaman zaman harçlık veriyordu. Yengem bana ’Neden hala iş bulmuyorsun. Bize yük oluyorsun’ diyerek küfür etti. İşsiz olduğum için yengemin bu hareketleri nedeniyle sinirlendim ve ateş ettim" dedi.
 
SAVUNMASINI DEĞİŞTİRDİ
 
Cinayet sanığı Erdal Ünsal, ’kasten öldürme’ suçundan ömür boyu hapis cezası istemiyle Adana 9’uncu Ağır Ceza Mahkemesi’nde yaptığı savunmasında ifadesini değiştirdi. Psikolojik sorunlarının bulunduğunu ileri süren Ünsal, "Bu sorunlarımın etkisi ile yengemi vurdum. Onu yengem olarak görmedim, başka biri olarak gördüm. Bir şey beni takip ediyor gibi oluyordu. Neyin takip ettiğini bilmiyorum. Yengem gözümde insan gibi değildi canavar gibi bir şeydi" diye konuştu. Karar duruşmasında pişman olduğunu yineleyen Erdal Ünsal, ömür boyu hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme heyeti, ruhsatsız tüfek bulundurma suçundan da 6 ay hapis cezası aldı.

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 15:20

Etiketler : Yengesini    Öldüren    Sanığa    Ömür    Boyu    Hapis    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5280
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN