Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Dev İşletmeler İle Kobi’ler Adana’da Buluştu

Dev İşletmeler İle Kobi’ler Adana’da Buluştu
Adana’da büyük işletmeler ile Akdeniz bölgesinde faaliyet gösteren KOBİ’leri buluşturmak amacıyla ’Mega Satın Alanlar Zirvesi’ düzenlendi.

 

Refleks Gazetesi ve Start Fuarcılık işbirliğiyle Adana HiltonSA Otel’de yapılan zirveye iş dünyası dernekleri ile çok sayıda sanayi kuruluşunun temsilcileri, ürün tedarikçi firmalar ile organizasyon yetkilileri katıldı.
 
BUSINESS MATRIX
 
Toplantının açılış konuşmasını yapan Refleks Gazetesi İmtiyaz Sahibi Esra Özden şunları söyledi:
 
"Gelişmiş ülkelerin ’business matrix’ yani ikili görüşme veya birebir görüşme dedikleri uygulamayı biz de burada bölgesel olarak uygulamaya koyacağız. Bugün aramızda Türkiye’nin ilk 1000 büyük sanayi kuruluşu arasına giren bölgemiz şirketlerinin satın alma yetkilileri var. Diğer tarafta bölgemizin gururu bu firmalara ürün ve hizmet satmak isteyen 40’a yakın tedarikçi firmamız görüşmek için buradalar. Böyle bir tablodan gurur duymamak elde değil."
 
Etkinlikte daha sonra Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Ticaret Odası Başkanı Atilla Menevşe, Ticaret Borsası Başkanı Şahin Bilgiç ve Vali Mustafa Büyük birer konuşma yaptı. Konuşmalarda, toplantının bölge ekonomisi ve katılımcı firmalar açısından olumlu sonuçlar ortaya çıkarmasının beklendiği vurgulandı.

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 15:02

Etiketler : Dev    İşletmeler    İle    Kobiler    Adanada    Buluştu    Ekonomi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8758
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN