Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Oğluna Çarpan Sürücüyü Arıyor

Oğluna Çarpan Sürücüyü Arıyor
Kırıkkale’de 8’inci sınıf öğrencisi 14 yaşındaki Mahmut Kalın’a geçen pazar günü girdiği deneme sınavı sonrası evine giderken cadde üzerinde plakası ve sürücüsü belirlenemeyen otomobil çarpıp, kaçtı. Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan ve 3 gündür tedavi altında bulunan Mahmut, bugün yapılan TEOG sınavına giremedi. Baba Hüsamettin Kalın ise oğluna çarpan otomobil sürücüsünün bulunmasını istiyor.

 

 
Kaza, 22 Kazım Pazar günü Eski Samsun Karayolu üzerinde meydana geldi. Kırıkkale Asrın Koleji 8’inci sınıf öğrencisi olan Mahmut Kalın’a, eğitim gördüğü okulunda girdiği deneme sınavı sonrası evine dönüşte caddeden karşıya geçmek isterken plakası ve sürücüsü tespit edilemeyen otomobil çarptı. Otomobil sürücüsü durmayarak kaçarken, ağır yaralanan Mahmut Kalın ambulansla Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi’ne kaldırlarak tedavi altına alındı.
 
Kalçasında kırıklar, yüzünde ve ayağında yaralar oluşan öğrenci Mahmut Kalın’ın Göğüs Cerrahisi Servisi’nde tedavisi devam ediyor. Baba Hüsamettin Kalın, "Oğluma çarpan sürücü hala bulunamadı. Emniyet güçlerinden bu işin peşine düşüp, kaçan sürücüyü yakalamalarını istiyoruz. Ayrıca çocuğum bugün TEOG sınavına girecekti, ona da giremedi" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 14:50

Etiketler : Teog    Sınavına    Giremeyen    Oğluna    Çarpan    Sürücüyü    Arıyor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1852
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN