Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kuyumcu Soygununa 5 Tutuklama

Kuyumcu Soygununa 5 Tutuklama
Adana’da pompalı tüfekle geldikleri kuyumcunun hırsızlığa karşı önlem amacıyla vitrine koyduğu imitasyon 10 bilezik ile 6 bilekliği çaldıkları iddia edilen kar maskeli soyguncular Ali Bayna (21), Murat Hançınar (19) ve İsa Bayav (22) ile onlara yardım eden H.G. (17) ve S.İ. (14) tutuklandı.

 

Merkez Seyhan ilçesine bağlı Şakirpaşa Caddesi üzerinde bulunan Ahmet Yıldız’a ait Yıldız Kuyumculuk, 21 Kasım’da silahlı ve maskeli kişilerce soyuldu. Olay yerinde çalışma yapan polis, 2’si pompalı tüfekli olan 3 zanlının gerçekleştirdiği soygunun güvenlik kamerası kayıtlarına ulaştı. Kayıtlarda, ara sokaktan çıkan silahlı soyguncular biri kuyumcuya girdi, diğeri ise elinde pompalı tüfekle işyerinin önünde beklemeye başladı. Kapıda bekleyen şüpheli havaya ateş açarak çevredeki vatandaşları uzaklaştırmaya çalıştı. Silah sesini duyup, arbedeyi fark eden vatandaşlar kaçışarak uzaklaştı.
 
Yaklaşık bir dakika süren soygundan sonra kuyumcudan çıkan şüpheliler, koşarak geldikleri sokağa girip gözden kayboldu.
 
Kuyumcu Ahmet Yıldız’ın hırsızlığa karşı önlem amacıyla vitrine koyduğu imitasyon takılara çaldıkları anlaşılan şüphelilerin kimlikleri saptandı. Kar maskeli soyguncular Ali Bayna, Murat Hançınar ve İsa Bayav ile onlara yardım eden H.G. ve S.İ. düzenlenen operasyonla yakalandı. Şüpheliler ifadelerinin ardından sevk edildiği nöbetçi mahkemece tutuklandı.

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 14:48

Etiketler : Pompalı    Tüfekli    Kuyumcu    Soygununa    Tutuklama    Kanalben    Haber   


Yorumlar

7811
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN