Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Atila’dan Öğretmenlere Karanfilli Kutlama

Atila’dan Öğretmenlere Karanfilli Kutlama
Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün neferlerini okullarında ziyaret ederek kutladı.

 

 
Başkan Atila, öğretmenlere bu özel günün anısına karanfil vererek, Başöğretmen Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde eğitime destek vermeye devam edeceklerini anlattı. Atila, ziyaret ettiği okullarda öğrencilerle de biraraya geldi. Başta BELGEM’de verilen lise ve üniversite hazırlık kursları olmak üzere, hobi ve beceri edindirme kursları, spor, sanat ve tiyaro kurslarıyla eğitimde öncülük yapan Bornova Belediyesi’nin öğretmenleri de Bornova Belediyesi Uğur Mumcu Kültür ve Sanat Merkezi’nde biraraya geldi. Başkan Olgun Atila, Öğretmenler Günü anısına hazırlanan pastayı Bornova Belediyesi’nde eğitimi her alana yaymak için çalışan öğretmenlerle birlikte kesti.
 
Bornova’nın bir eğitim yuvası niteliğine sahip olduğunu vurgulayan Başkan Atila, “Bornova olarak eğitimde öncüyüz. Belediye olarak Bornova’nın bu öncülüğüne pek çok alandaki eğitimlerimiz ve kurslarımızla biz de katkıda bulunuyoruz. Her yaştan Bornovalı için ilgi duydukları alanlarda kurslarımızla hizmet veriyoruz. Okullara yaptığımız tadilat, bakım onarım gibi maddi yardımların yanında, sosyal sorumluluk anlayışı çerçevesinde eğitimler de veriyoruz. Kent aidiyeti yaratmak adına başlattığımız seminerlerle ödül aldık. Hayvan sevgisini aşılamak için eğitimler başlattık. Daha iyi bir gelecek için çocuklarımısa lise ve üniversite hazırlık kursları vermeye devam ediyoruz. Biz öğretmen, öğrenci ve vatandaşlarımızla büyük bir aileyiz. Tüm eğitimcilerimizin Öğretmenler Günü’nü kutluyorum" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 13:00

Etiketler : Başkan    Atiladan    Öğretmenlere    Karanfilli    Kutlama    Bölge   


Yorumlar

5310
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN