Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kuyumcuyu Soyup Kaçtı

Kuyumcuyu Soyup Kaçtı
Konya’da yüzleri maskeli ve silahlı 2 kişi, girdikleri bir kuyumcudan yaklaşık 3 kilo altın ve kasadaki yaklaşık 50 bin lirayı alıp kaçtı. Polis, kaçan 2 soyguncunun yakalanması için çalışma başlattı.

 

Olay, bugün saat 09.30 sıralarında merkez Selçuklu İlçesi Bosna Hersek Mahallesi Osmanlı Caddesi’ndeki Osmanlı İş Merkezi’nin zemin katında bulunan 60 yaşındaki Mevlüt Altunel’e ait kuyumcuda meydana geldi. Altunel’in torunları 20 yaşındaki Furkan ve 17 yaşındaki Taha Ümütlü, sabah işyerini açtı. Bir süre sonrada yüzleri maskeli 2 kişi işyerine dalıp, Ümütlü kardeşlere ellerindeki tabancaları doğrultup altın ve paraları vermeleri istedi. Soygunculardan biri kapı girişinde gözcülük yaparken diğeri de vitrindeki yaklaşık 3 kilo altın ile kasadaki yaklaşık 50 bin lirayı aldı. Ardından da panikle kuyumcudaki diğer altınları alamadan koşarak uzaklaştı. Soygunun ardından Ümütlü kardeşler polisi verdi. Bunun üzerine olay yerine ve işyerinin bulunduğu bölgeye çok sayıda polis sevk edildi.
 
Olayın şokunu atlatamayan Talha Ümütlü, gözyaşlarına hakim olamadı.
 
Soygunun nasıl gerçekleştiğini anlatan Mevlüt Altunel, "Torunlarımı işyerini açması için önden göndermiştim. Torunlarım işyerini açtıktan kısa bir süre sonra silahlı ve maskeli iki kişi gelmiş. Namluyu torunlarıma doğrultup altınları istemiş. Vitrindeki yaklaşık 3 kilo altın ile kasadaki yaklaşık 50 bin lirayı alıp kaçmışlar. Çok şükür torunlarıma zarar vermemişler" dedi.
 
Polis, kaçan 2 soyguncunun yakalanması için çalışma başlattı.

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 12:15

Etiketler : Silahlı    Maskeli    Kişi    Kuyumcuyu    Soyup    Kaçtı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

2501
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN