Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Kocaoğlu da Memnun Olmuştur'

'Kocaoğlu da Memnun Olmuştur'
Yeni dönem Bakanlar Kurulunun İzmir’e, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini dileyen AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı olarak göreve gelmesinden gurur ve onur duyduklarını, kazananın İzmir olacağını vurguladı.

 

Binali Yıldırım'ın Türkiye'nin en yüksek bütçeli ve icraatçı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığını 12 yıl başarıyla devam ettirdiğine dikkat çeken Delican, “Tekrar bu göreve gelmesi İzmir için son derece sevindirici. İzmir’de ulaşım adına devam eden yatırımların hızla tamamlanması ve kentimizi geliştirecek yeni yatırımların önünün açılacak olması İzmir'imiz için son derece sevindirici” dedi.  
 
"Yıldırım, İstanbul ile İzmir’i yarıştırarak kenti şaha kaldıracak"  
 
İzmir teşkilatı olarak İzmir Milletvekili Binali Yıldırım’ın yeniden bakan olmasından gurur ve onur duyduklarını ifade eden Delican, “Sayın Bakanımız Binali Yıldırım yapımı devam eden ve hayata geçireceği yeni projeleriyle İzmir’i İstanbul ile yarıştırarak bu dönemde kenti şaha kaldıracaktır. İzmir’in en büyük sorunu olan ulaşımı ve kentin tüm sorunlarını tecrübeleriyle çözüme kavuşturacaktır” diye konuştu.  
 
"Kocaoğlu memnun olmuştur"
 
Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun bundan son derece memnun olduğunu düşündüğünü belirten Delican, “Sayın Binali Yıldırım’ın önceki dönem bakanlığında da, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığında da her zaman aralarında nezaketli bir çalışma olmuştur. Binali Bey her zaman Büyükşehir Belediye Başkanına karşı nezaketini korumuş bir bakanlık süreci geçirmiştir. Zaten Sayın Bakanımız kendisine en son el ele Ankara’da İzmir’in bütün sorunlarını çözelim demişti” ifadelerini kullandı.
 

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 11:20


Yorumlar

8130
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN