Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sevişme Sahneleri İçin İzin Almış

Sevişme Sahneleri İçin İzin Almış
Açlık Oyunları serisiyle kariyerinin zirvesinde olan seksi yıldız Jennifer Lawrence, erkek hayranlarını mutlu edecek bir karara imza attı.

 

Hollywood'un en çok kazanan kadın yıldızı Jennifer Lawrence kariyerinde bugüne kadar hiç seks sahnesi çekmemişti.  Ta ki Chris Pratt ile başrolü paylaştığı Passengers isimli bilimkurguya kadar. Lawrence, kariyerinde bugüne dek bir şekilde 'atlatabildiği' seks sahnesi çekebilmek için annesini bile aramış.
 
Hollywood Reporter’a konuşan Lawrence bu sahneyi iş icabı yaşadığını bilse de “suçluluk hissiyle dolan midesine bunu anlatamadığını söyledi: “Annemi arayıp ‘Anne, bu normal mi, lütfen söyle’ dedim.” Oyuncu, bir yandan sahneyi mümkün olduğunca gerçekçi çekmek isterken, bir yandan da sahneyi evli bir adamla çekmenin kötü hissettirmesi arasında kalması sonucu yaşadığı zorluğu şöyle açıklıyor: “Neyin fazla olduğunu bilmiyorsunuz. Gerçekçi olmasını istiyorsunuz, her şeyin gerçekçi olmasını istiyorsunuz ama sonra... Bu hayatımda kendimi en savunmasız hissettiğim andı. Çok garipti. Her şey doğru yapıldı, kimse yanlış bir şey yapmadı. Sadece çok garip bir deneyimdi.”
 

Yayın Tarihi : 25.11.2015 : 11:02

Etiketler : jennifer lawrance    icloud    passengers    chris pratt    sevişme sahnesi    açlık oyunları    alaycı kuş       


Yorumlar

9885
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN