Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karşıyaka’da Kongre 22-29 Aralık’ta

Karşıyaka’da Kongre 22-29 Aralık’ta
Karşıyaka’da dün akşam toplanan yönetim kurulu kongre kararını resmiyete dökerken Başkan Ali Erten’in genel kurul tarihini 22-29 Aralık olarak belirlediği öğrenildi.

 

 
Karşıyaka Nikah Sarayı’nda yapılacak kongrenin tarihinin netleştirilmesi için Karşıyaka Belediyesi’nden salonun durumu konusunda bilgi alınacağı bildirildi. Kulübe yakın çevreler seçim tarihini eleştirerek, "29 Aralık çok geç bir tarih. Önümüzde 5 hafta var. Bu süreçte futbol takımı kötü gidişi sürdürürse göreve gelecek yeni yönetim ligin ikinci yarısında büyük sıkıntı yaşar. Kongreye tek liste ile gidilmeli" uyarılarında bulundu. 
 
Yönetim kurulu toplantısında adaylığı düşünmediğini söyleyen Başkan Erten’in futbolda hem altyapı hem de üstyapı ile ilgileneceği ifade edildi. Voleybol Şube Başkanlığı’nı bıraktığını açıklayan Ali Talak’ın istifasının kulübe ulaşmaması nedeniyle, şubeye henüz yeni bir isim atanmadı.
 
Kulübe maddi destek veren iş adamı Erdal Acar’ın perşembe günü İzmir’e gelip camianın etkili isimleriyle görüşeceği kaydedildi. Acar’ın, isimleri başkan adaylığı ile anılan Fatih Diniz ve Mutlu Altuğ’un yanı sıra Nazım Torbaoğlu ve Divan Kurulu Başkanı Cihan Büyükoral’la görüşme yapacağı ifade edildi.
 
ERTEN’DEN İMALI PAYLAŞIM
 
Karşıyaka Başkanı Ali Erten, sosyal medyada paylaştığı bir fotoğrafla dikkat çekti. Erten, Instagram hesabından kuzular arasında, kuzu postuna bürünmüş kurt temalı bir paylaşım yapıp, "Kuzu, kurt ve post" yazılı bir mesaj yayınladı. Geçtiğimiz hafta 6 yöneticinin istifası ve taraftarların tepkisi üzerine kongre kararı aldıklarını açıklayan Erten’in paylaşımı farklı yorumlara sebep oldu.
 
 

Yayın Tarihi : 24.11.2015 : 15:38

Etiketler : Karşıyakada    Kongre    -    Aralıkta    Spor   


Yorumlar

6158
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN