Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Ayşe Kulin Rüzgarı

İzmir'de Ayşe Kulin Rüzgarı
Türkiye'de en çok okunan yazarlardan biri olan Ayşe Kulin, İzmirli okurları ile Agora Alışveriş Merkezi D&R Mağazası’nda buluştu.

 

Kaleme aldığı biyografik eserleri ve romanlarıyla çok okunan yazarlardan biri olan ve birçok ödül kazanan ünlü yazar Ayşe Kulin Agora Alışveriş Merkezi D&R mağazasında sevenleriyle bir araya geldi. Sevilen yazar Ayşe Kulin, son çıkan yeni romanı Tutsak Güneş’i imzaladı. Her yaştan edebiyat tutkununun ilgi gösterdiği ve renkli anların yaşandığı imza gününde Kulin, kitaplarına imza atmanın yanı sıra okurlarını kırmayarak herkesle tek tek fotoğraf çektirdi. Yoğun ilgi gören Ayşe Kulin, sevenleriyle sohbet de etti.
 
Ayşe Kulin, okurlarını sarsıcı bir gelecek hayal etmeye davet ettiği Tutsak Güneş’te, genç bir kadının unutulmaz uyanış hikâyesini anlatıyor. Geçmişle hesaplaşmalar, diktatörlük ve özgürlük, bilmezden gelinen gerçekler, yasalar ve bu yasalara meydan okuyan tutkularla aşkları ele alan Tutsak Güneş, düzene başkaldıran, gerçeği arayan güçlü kadınların hikâyesini akıcı bir dille anlatıyor.

Yayın Tarihi : 24.11.2015 : 12:47

Etiketler : Ayşe    Kulin    Kitabını    İmzaladı    Bölge   


Yorumlar

5697
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN