Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Arkas, Denizdeki Ağırlığını Artırıyor

Arkas, Denizdeki Ağırlığını Artırıyor
Arkas Petrol Türkiye bunker (deniz yakıtı) pazarındaki payını artırmak ve konumunu güçlendirmek amacıyla yatırımlarına devam ediyor. Şirket, Türkiye’nin en büyük yakıt ikmal tankerini aldı.

 

Arkas Petrol’ün kendine ait altıncı yakıt ikmal tankeri M/T Çeşme, Kasım ayı başında filoya katılarak hizmet vermeye başladı. "M/T Çeşme" Arkas Petrol filosundaki diğer 5 tanker gibi Türk bayraklı ve çift çidarlı. 90 metre boyundaki tanker 4 bin 137 (deadweight) ton kapasiteye sahip.
 
Arkas Petrol müşterilerine sadece Türkiye’de değil, tüm dünya limanlarında ve rekabetçi fiyatlarla yuksek kalite yağ ve yakıt ikmali yapıyor. Marmara Denizi’nde iki terminalden hizmet vererek yakıtın tedariğinden ikmallenmesine kadar geçen tüm süreçleri yönetiyor.
 
HER 3 GEMİDEN BİRİNE ARKAS PETROL HİZMET VERİYOR
 
Enerji Piyasası Denetleme Kurulu (EPDK) tarafından yayınlanan rapora göre Türkiye’de en büyük fuel oil satıcısı ve yurtdışından en çok fuel oil alan şirket konumunda olan Arkas Petrol, dünya bunker pazarında yıllık 1 milyon tona yaklaşan yakıt satışıyla önemli bir paya sahip. Şirket, Türkiye’de ikmal yapılan her 3 gemiden 1’inin yakıtını veriyor.

Yayın Tarihi : 24.11.2015 : 11:39

Etiketler : Arkas    Petrolden    Yakıt    İkmal    Tankeri    Bölge   


Yorumlar

8119
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN