Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Doğa Yürüyüşü Çok Sevildi

Doğa Yürüyüşü Çok Sevildi
Karşıyaka Belediyesi, geçtiğimiz hafta sonu düzenlediği doğa yürüyüşü ile Karşıyakalıları şehrin stresinden uzakta keyifli bir yolculuğa çıkardı. Yamanlar Dağı’nda, çam ormanları arasında yapılan yürüyüşe her yaştan doğaseverler büyük ilgi gösterdi.

 

Kent yaşamına hareket katmak ve fiziksel aktiviteleri teşvik etmek isteyen Karşıyaka Belediyesi, 22 Kasım Pazar sabahı Karşıyakalıları doğa yürüyüşünde buluşturdu. Karşıyaka’ya 5 dakika mesafede bulunan Yamanlar Mesire Alanı’ndan başlayan etkinlik, uzman rehber eşliğinde 6 kilometrelik güzergahta gerçekleşti. Yaklaşık iki saat süren yürüyüşe 150 doğasever katıldı. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ın eşi Zehra Akpınar da parkuru tamamlayanlar arasındaydı.
 
KUMANYA DAĞITILDI
 
Ücretsiz olarak gerçekleşen etkinlik için hizmet binası önünden araç kaldıran Karşıyaka Belediyesi, katılımcılara köfte ekmek ve ayrandan oluşan kumanya dağıttı. Yamanlar Mesire Alanı’nda da belediyenin ikram aracıyla içecek servisi yapıldı. Çam ağaçlarıyla kaplı parkurda doğanın eşsiz güzellikleri arasında spor yapma imkanı bulan Karşıyakalılara, boyunluk da hediye edildi.
 
BELEDİYEYE TEŞEKKÜR
 
Etkinlik için Karşıyaka Belediyesi’ne teşekkür eden katılımcılar, “Tertemiz havada, çam ağaçları arasında hem spor yaptık hem de tabiatın güzelliklerini keşfetme fırsatı bulduk. Yoğun kent yaşamına böyle keyifli bir mola vermemizi sağlayan belediyemize teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini ifade etti.

Yayın Tarihi : 24.11.2015 : 10:27


Yorumlar

7714
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN