Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Evinde Mermi Ve El Bombası Bulunan Şüpheli Serbest Bırakıldı

Evinde Mermi Ve El Bombası Bulunan Şüpheli Serbest Bırakıldı
Kırklareli’nin Üsküp Beldesi’ndeki evinde el bombası, tabanca ve uçaksavar mermisi ele geçirilen emlak komisyoncusu 52 yaşındaki T.G. savcılık ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Şüpheli T.G., el bombasını açıklayamazken, mermileri koleksiyonu için topladığını savundu.

 

Üsküp Beldesi’nde oturan ve emlak komisyonculuğu yaptığı öğrenilen T.G.’nin evinde mühimmat bulunduğu ihbarı üzerine jandarma ekipleri mahkeme kararıyla baskın düzenlemişti. Ev ve işyerinde yapılan aramada uçaksavar mermisi, 2 adet G 3 mermisi, 2 kanas mermisi, 9 mm’lik 2 tabanca mermisi, Makine Kimya Endüstrisi ait 1 el bombası ile Osmanlı dönemine ait 2 kapı tokmağı bulundu.
 
EL BOMBASINI AÇIKLAYAMADI
 
Gözaltına alındıktan sonra ifadesi için Kırklareli jandarma Komutanlığı’na götürülen T.G., mermileri koleksiyonu için topladığını söyledi. Jandarmanın ‘el bombasını nereden buldun?’ sorusuna cevap veremeyen T.G., işlemlerinin ardından çıkarıldığı savcılıkta tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. Evinde bulunan kapı tokmakları ise tarihi değerinin belirlenmesi için Kırklareli Müze Müdürlüğü’ne teslim edildi. Soruşturma sürüyor.

Yayın Tarihi : 23.11.2015 : 17:40

Etiketler : Evinde    Mermi    El    Bombası    Bulunan    Şüpheli    Serbest    Bırakıldı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4528
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN