Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kapuzbaşı Şelalerine Fotoğraf Gezisi

Kapuzbaşı Şelalerine Fotoğraf Gezisi
Kayseri Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri kapsamında, profesyonel fotoğraf eğitimi ve Kapuzbaşı Şelalesi uygulama gezisi düzenledi.

 

Büyükşehir Belediyesi kültür sanat etkinlikleri çerçevesindeki profesyonel fotoğraf eğitimine katılan yaklaşık 200 fotoğrafçı, Derebağ Şelalesi’ni gezdi. Ardından, Kapuzbaşı’na geçen fotoğrafçılara, Sureti Alem Fotoğraf ve Sinema Derneği Başkanı Fotoğraf Sanatçısı Yusuf Kartal ve KAYMEK Fotoğraf Eğitmeni Ümit Özpolat tarafından bilgi verildi. Yaklaşık 200 kişiye eğitim verileceğini ve uygulamalı olarak Kapuzbaşı Şelalesi’nin fotoğraflarının çekileceğini belirten Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Salih Özgöncü, şöyle dedi:
 
"Bu etkinliğimizde iki hocamız eğitim veriyor. Tüm fotoğrafları hocalarımızla tasnif ettikten sonra, bir albüm oluşturacağız ve tüm katılımcılara bu albümü vereceğiz. Ardından, burada çekilen fotoğraflardan oluşan bir sergi açacağız. Bu sayede, Kapuzbaşı Şelalesi hem yerel, hem de ulusal anlamda tanıtılacak. Uygulamalı eğitimimiz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Çelik’in talimatları ile her ay ücretsiz devam edecek."
 
Büyükşehir Belediyesi’nin uygulamalı fotoğraf eğitimine katılan amatör fotoğrafçılar Kapuzbaşı Şelalesi ve çevresinde binlerce fotoğraf çekti. Yapılan etkinliğin kendileri için çok önemli olduğunu belirten fotoğrafçılar, projede emeği olan herkese teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 23.11.2015 : 16:23

Etiketler : Kapuzbaşı    Şelalerine    Fotoğraf    Gezisi    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1198
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN