Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kathleen Turner Antalya’ya Geliyor

Kathleen Turner Antalya’ya Geliyor
Dünyaca ünlü ABD’li aktrist Kathleen Turner, 52. Uluslararası Antalya Film Festivali’ne geliyor. Turner, başrollerini Michael Douglas ve Danny DeVito ile paylaştığı, 1989 yapımı ’Güllerin Savaşı’ filminin özel gösterimine de katılacak.

 

52. Uluslararası Antalya Film Festivali, her yıl olduğu gibi bu yıl da sinemanın usta isimlerine ev sahipliği yapıyor. 1980 ve 90’ların en önemli yıldızlarından Kathleen Turner, Antalya’ya geliyor. Beyazperdedeki ustalığını tiyatro sahnesine de taşıyan sanatçı, yıllardır oynadığı birbirinden farklı rollerle Hollywood ikonu olmayı sürdürüyor.
 
Gerek ülkesinde, gerek uluslararası arenada geniş kitleler Turner’ı özellikle Michael Douglas’la birlikte oynadıkları, oyuncuya ilk Altın Küre’sini kazandıran ’Amazon’da Fırtına/ Romancing the Stone’, ’Nil’in İncisi/ Jewel of the Nile’ ve ’Güllerin Savaşı/ War of the Roses’ adlı filmlerle hatırlıyor. ’Güllerin Savaşı’, bu kez festival kapsamında Antalya’da sinemaseverlerin karşısında olurken, izleyiciler Turner’la yan yana, aynı salonda nostaljik bir yolculuğa çıkmanın keyfini yaşayacak.
 
Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında ülkemize ilk kez gelen sanatçı, ’Güllerin Savaşı’ gösteriminin yanı sıra söyleşilere katılacak ve özel bir workshop da gerçekleştirilecek.

Yayın Tarihi : 23.11.2015 : 16:03

Etiketler : Kathleen    Turner    Antalyaya    Geliyor    Kültür    Sanat    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9082
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN