Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


250 Bin Kaçak Hap Ele Geçirildi

250 Bin Kaçak Hap Ele Geçirildi
Gümrük  Muhafaza ekipleri tarafından Atatürk Havalimanı’nda yapılan operasyonda toplam 250 bin adet cinsel uyarıcı hap ve zayıflama hapı ele geçirildi.

 

İstanbul Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü ekipleri, tarifeli bir uçakla Çin’in Urumçi şehrinden İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelen O.A.’dan şüphelenerek takibe aldı. Gümrük işlemlerinin yapıldığı alanı geçtikten sonra x-ray cihazına yönlendirilen O.A.’nın valizleri şüpheli yoğunluk tespit edilmesi üzerine detaylı olarak arandı. Yapılan kontrolde valizler içerisinde, yurda kaçak olarak getirilen 75 bin adet zayıflama hapı bulundu.
 
530 BİN 500 TL DEĞERİNDE
 
Bir diğer tarifeli uçakla Urumçi’den İstanbul’a gelen Çin uyruklu 2 kişi, gümrük kontrol noktasını geçtikten sonra x-ray cihazına sevk edildi. Yapılan taramada şüpheli yoğunluk tespit edilmesi üzerine gerçekleştirilen detaylı aramada A.M. isimli yolcuya ait 2 adet valizde 101 bin adet cinsel uyarıcı hap, A.R.’nin valizinde yapılan aramada ise 74 bin zayıflama hapı ele geçirildi.
 
İki olayda yakalanan hapların toplam piyasa değerinin 530 bin 500 TL olduğu belirlenirken; 3 kişi gözaltına alındı.

Yayın Tarihi : 23.11.2015 : 15:17

Etiketler : Atatürk    Havalimanında    Bin    Cinsel    Gücü    Arttırıcı    Zayıflama    Hapı    Ele    Geçirildi    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4442
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN