Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV

'Üç Nokta'
Tiyatro Ak’la Kara Kerem Kobanbay‘ın Yazdığı, Murat Sarı‘nın yönettiği Üç Nokta adlı oyunla 25 Kasım’da seyirciyle buluşuyor.

 

Biriyle bile uğraşmak zor, üçüne birden sakın bulaşmayın… Bitirim bir taksi şoförü olan Faruk, hayalperest bir oyun yazarı olan Tarık ve telaşlı bir yapıya sahip olan Sadık adındaki üçüzler aynı evde yaşamaktadır. Faruk eve Hale adında bir masöz çağırmıştır. Tarık yayınevinden gelecek olan Jale’yi beklemektedir. Sadık ise bir cinayete tanık olmuştur ve ölen adamın karısı Lale ifade vermesi için onun peşine düşmüştür.
 
O gün temizlik günüdür ve temizlikçi Fatma, kişileri ve olayları iyice birbirine karıştırır. Ona aşık olan apartman görevlisi Siyami de kafasını daha çok karıştırır. Cinayeti işleyen Tayyar ve onun peşinde olan Komiser Bülent de eve gelince akıllara zarar bir koşturmaca başlar.Bu zeka işi komediyi seyrederken, gülmekten yorulacaksınız.

Yayın Tarihi : 23.11.2015 : 09:29

Etiketler : Üç Nokta    Tiyatro Ak’la Kara    Kerem Kobanbay    Murat Sarı    yazar    yönetmen    fatma    siyami    oyuncu    Tayyar    Jale       


Yorumlar

2794
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN