Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İş Adamı Ali Ağaoğlu’na ’mask’ Jesti

İş Adamı Ali Ağaoğlu’na ’mask’ Jesti
Öğrenim hayatının 2 yılını Kabataş Erkek Lisesi’nde geçiren işadamı Ali Ağaoğlu’nun maskı, yaptığı desteklerden dolayı okula bağış yapan isimlerin yer aldığı duvarda yerini aldı. 2 yıl da olsa Kabataş Erkek Lisesi’nde eğitim görmüş olmaktan mutluluk duyduğunu söyleyen Ali Ağaoğlu Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı’na ’My Home Maslak’ projesinden 2 daire bağışladı.

 

Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı, okula bağış yapanların isimlerinin yer aldığı duvara Ağaoğlu Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu’nun maskını astı. Düzenlenen törene katılan Ali Ağaoğlu, Kabataş Erkek Lisesi öğrencilerinin eğitiminde kullanılmak üzere, My Home Maslak projesinden iki daire bağışlayarak tapularını teslim etti. Ali Ağaoğlu, Lise 1 ve 2’inci sınıfta öğrenim gördüğü okulun 1 milyon TL ve üzeri bağışçıları arasında yer aldı.
 
KABATAŞ’IN HAKKINI 2 DAİRE İLE ÖDEYEMEM
 
Tören sırasında konuşma yapan Ali Ağaoğlu: “Kabataş Erkek Lisesi’nde iki sene öğrenim gördüm, bu iki senenin benim hayatımdaki yeri ve anlamı çok büyüktür. Bugün bir yerlere geldiysek ve bir şeyleri başarabildiysek bu okulda okumanın bana kattığı değerler sayesindedir. O yüzden Kabataş Erkek Lisesi’nin bana kattıklarını iki daire ile ödeyemem. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Kabataş’ın yanında olacağım” diye konuştu.
 
KARMA LİSEDEN ERKEK LİSESİNE GEÇİNCE CENNETTEN ÇIKMIŞ GİBİ OLDUM
 
Kabataş Erkek Lisesine gelmeden önce karma eğitim yapan özel bir kolejde eğitim gördüğünü, Kabataş Erkek Lisesi’ne geçince şaşkınlık yaşadığını anlatan Ağaoğlu, “Bir an cennetten çıkmış gibi oldum. İyi ki burada okumuşum. Babam rahatsızlık geçirince okulu bırakıp işin başına geçtim. Ama burada iki sene okumak bile uzun bir zaman” dedi. Yatılı olarak öğrenim gören Ağaoğlu öğrencilik yıllarına ilişkin, “Sorumlu bir talebeydim ama haşarılıklarımız da vardı tabi” diye konuştu.

Yayın Tarihi : 22.11.2015 : 16:04

Etiketler : Kabataş    Erkek    Lisesinden    İş    Adamı    Ali    Ağaoğluna    mask    Jesti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4571
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN