Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Öldürülen İşadamı Toprağa Verildi

Öldürülen İşadamı Toprağa Verildi
Eskişehir’de ortağı 26 yaşındaki Yersel Deniz Yıldız tarafından başına çekiçle vurulup kalbinden bıçaklanarak öldürülen tezgah makinaları parçası üretilen işyeri sahiplerinden 53 yaşındaki Güven Yıldırım gözyaşları içinde toprağa verildi.

 

Geçen 16 Kasım’da meydana gelen olayda iddialara göre Yersel Deniz Yıldız, iş ortağı evli 2 çocuk babası Güven Yıldırım ile işyerinde tartıştı. Yıldız, Yıldırım’ı başına çekiçle vurdu, kalbinden ve çeşitli yerlerinden bıçaklayarak öldürdü. Cesedi naylona sarıp elbise dolabına koyan Yersel Deniz Yıldız, dolabı kamyonetle daha önce merkeze bağlı köy olan Yukarı Kartal Mahallesi yakılarındaki kendisine ait boş tarlaya attı.
 
Polisin yaptığı araştırma sonucunda gözaltına alınan Yersel Deniz Yıldız, cesedin yerini gösterdi ve ardından dün çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.
 
Öldürülen işadamı Güven Yıldırım için Vişnelik Mahallesi’ndeki Sami Ramazanoğlu Camii’nde tören düzenlendi. Cenaze törenine Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Yılmaz Büyükerşen, Ak Parti Milletvekili Harun Karacan, Vali Yardımcısı Ömer Faruk Günay, Tepebaşı Belediye Başkanı CHP’li Ahmet Ataç, Güven Yıldırım’ın eşi ve çocukları, Maden Mühendisleri Odası Eskişehir İl Temsilcisi olan ağabeyi Ümit Yıldırım ile çok sayıda kişi katıldı.
 
İşadamı Güven Yıldırım, öğle namazının ardından kılınan cenaze namazından sonra götürüldüğü Asri Mezarlığı’nda gözyaşları içinde toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 21.11.2015 : 15:27

Etiketler : Ortağı    Tarafından    Öldürülen    İşadamı    Toprağa    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8208
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN