Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Müşterilerinin Kredi Kartı Bilgileri İle 12 Bin Tl Çektiği Öne Sürüldü

Müşterilerinin Kredi Kartı Bilgileri İle 12 Bin Tl Çektiği Öne Sürüldü
Samsun’da otomobil kiralama şirketi işletmecisi 21 yaşındaki Yücel S. otomobil kiraya verdiği ve kredi kartı bilgilerini aldığı birisi Iraklı iki müşterinin hesabından toplam 12 bin lira para çektiği iddiasıyla gözaltına alındı.

 

Irak vatandaşı 42 yaşındaki Omar Abdullah 2 gün önce, merkez Atakum İlçesi Cumhuriyet Mahallesi Ataütürk Bulvarı’nda Yücel S.’ye ait şirketten otomobil kiralarken teminat olarak kredi kartı bilgilerini verdi. Aynı gün 29 yaşındaki Tolga Turan da aynı işyerinden otomobil kiralayınca şüpheli bu müşterisinden de teminat olarak kredi kartı bilgilerini aldı. Kredi kartı bilgilerini alan ve dolandırıcılık suçundan sabıkası olduğu öne sürülen Yücel S., 2 müşterisinin hesaplarından 6’şar bin lira para çekti. Hesaplarından para çekildiğini belirleyen iki kişi polise giderek şikayetçi oldu. Polis, Yücel S.’yi dolandırıcılık suçundan gözaltına alarak soruşturma başlattı.

Yayın Tarihi : 21.11.2015 : 15:17

Etiketler : Müşterilerinin    Kredi    Kartı    Bilgileri    İle    Bin    Tl    Çektiği    Öne    Sürüldü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8214
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN