Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ohannesburger Balçova’da

Ohannesburger Balçova’da
İzmirli işadamı Mehmet Ali Yazıcıoğlu’nun 6 yıl önce kurduğu Ohannesburger, Bornova, Alsancak, Buca ve Bostanlı şubelerinin ardından 5’inci şubesini Ege Park Balçova’da açtı.

 

 
Sektörde uzun yıllar işletme ve pazarlama alanlarında yöneticilik yapan Hakan Akça ve Aydın Akçaoğlu ortaklığında kurulan Ohannesburger’in Ege Park Balçova Şubesi, açık ve kapalı alanlarda aynı anda 150 kişiyi ağırlayabiliyor. Ege Park Balçova’nın, Ohannesburger’in ilk avm şubesi olduğunu kaydeden işletmeci Hakan Akça, 80 metrekaresi açık olmak üzere; toplamda 230 metrekare alanda burger tutkunlarına hizmet vereceklerini söyledi.
 
Tüm hamburgerlerin katkı maddesi olmadan ve kendine özel lezzetlerle hazırlandığını söyleyen Ohannesburger Kurucusu Mehmet Ali Yazıcıoğlu da, Paris, Swiss, biftek, barbekü, İndie ve Mexi gibi birbirinden farklı 13 hamburgerin lezzet tutkunlarının vazgeçilmezi olduğunu dile getirdi.
 
Yeni yatırımlarla hizmet ağını genişleteceklerini ifade eden Mehmet Ali Yazıcıoğlu, 2016 yılında yurt genelinde 20 şubeye ulaşmaya hedeflediklerini sözlerine ekledi.
 
 

Yayın Tarihi : 21.11.2015 : 12:03

Etiketler : Ohannesburger    Balçovada    Bölge   


Yorumlar

7768
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN