Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


KİTVAK’da 20. Yıl Aşkına

KİTVAK’da 20. Yıl Aşkına
İzmir’in en köklü vakıflarından olan KİTVAK, 20.yılını kutlayacağı 2016 yılında, yapımı devam eden DEÜ &KİTVAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi inşaatına katkı sağlamak adına düzenlenecek etkinlikleri paylaşmak ve fikir alışverişinde bulunmak amacıyla İcra Komitesi oluşturdu.

 

 
İcra Komitesi Üyeleri Kordon VLounge’ta bir araya gelip 2016 kampanyasını değerlendirdi. Yönetim Kurulu Üyesi İklil Ulueren, İcra Komitesi Sözcüsü Aysel Öztezel, Yönetim Kurulu Üyesi Maksude Kılınç 20.yıl etkinlikleri hakkında İcra Komitesi üyelerini bilgilendirdi. Çok özel yeni yıl hediye alternatiflerinin yer alacağı KİTVAK Yılbaşı Kermesi 16 Aralık tarihinde Kültürpark Tenis Kulübü’nde düzenlenecek. Etkinliklere katılmak isteyen KİTVAK dostları davetiyelerini vakıf merkezinden temin edebilecek.
 
İcra Komitesi üyeleri, vakfın 3. büyük projesi olan DEÜ &KİTVAK Hasta ve Hasta Yakınları Konukevi inşaatına can suyu olacak bu etkinliklerin başarı ile gerçekleştirilmesi adına büyük çaba harcayacakları sözünü verdi. Komite üyeleri, 2. Konukevinin KİTVAK’ın İzmir’e 20.yıl armağanı olmasını diledi. Ege Üniversitesi için yapılan konukevi gibi, inşaatı devam eden DEÜ Konukevi de İzmir dışından gelip de sağlık işlemleri için konaklamak zorunda kalan hastalara ve hasta yakınlarına sağlıklı koşullarda hizmet verecek.
 
 

Yayın Tarihi : 21.11.2015 : 11:25

Etiketler : Kitvakda    Yıl    Aşkına    Bölge   


Yorumlar

1900
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN