Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Burcu'dan Arda Açıklaması

Burcu'dan Arda Açıklaması
Küs olduğu iddia edilen Arda Turan’ın ödül alacağı gecenin sunuculuğunu yapacak olan Burcu Esmersoy, “Aramızda sıkıntı yok” dedi.

 

Burcu Esmersoy, önceki gün, reklam yüzü olduğu ETS Tour’un, Four Seasons Otel’de düzenlenen erken rezervasyon kampanyasının tanıtım toplantısına katıldı. Esmersoy, sunuculuğunu üstleneceği GQ Türkiye’nin ödül gecesinde küs olduğu iddia edilen Arda Turan’ın ödül alacağının hatırlatılması üzerine, “Arda ile küs değiliz. Aramızda sıkıntı yok” dedi. Güzel şunları söyledi:
 
 
"Küs Değiliz"
“Gazetede ‘Aylar sonra bir araya gelecekler’ diye bir haber gördüm. Küs değiliz. Arda’yla kız arkadaşı istemediği için bir araya gelmediğimiz yönündeki haberler de doğru değil. Aslıhan’la tanışıyoruz. Onlar sevgili olmadan hep birlikte dolaşıyorduk. Arda’nın Aslıhan’la ilişkisi başladığında benim de ilişkim yeni başlamıştı. ‘Sevgilin buldun, aramaz oldun, unuttun’ denir ya. Bu yüzden görüşemedik ama bu süreçte mesajlaştık, birbirimizin sosyal medya hesaplarına yorumlar yaptık.”
 
 
Kaynak: Habertürk

Yayın Tarihi : 21.11.2015 : 10:25

Etiketler : burcu esmersoy    ünlü    oyuncu    sunucu    arda turan    futbolcu    atletico madrid    barcelona    GQ ödül gecesi    ödül alacak    GQ Türkiye   


Yorumlar

1336
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN