Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Üç Milyonluk Kaçak Otomobil Parçası

Üç Milyonluk Kaçak Otomobil Parçası
İzmir Emniyeti Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Menderes ilçesinde bir depodaki TIR'da çok sayıda kaçak otomobil yedek parçası ele geçirdi.

 

 
Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri bir ihbar üzerine düzenlediği operasyonda G.K.’yi (37) gözaltına aldı. Depo ve tır içinde yapılan aramad motor, şanzıman, hava yastığı, elektranik beyin, klima kompresörü, direksiyon pompası, motor silindir üst kapağı, şarj dinamosu, marş motoru, bagaj kapısı, kapı ve kaputtan oluşan toplam 2 bin 546 adet oto yedek parçası ele geçirildi.
 
Ele geçirilen oto yedek parçasının yaklaşık piyasa değerinin 3 milyon lira olduğu bildirildi. G.K. Cumhuriyet Savcılığı’ndan serbest kaldı.
 
BUCA’DA OPERASYON
 
Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü Gümrük Kaçakçılığına yönelik Buca’da yaptığı operasyonda da S.K. (22) gözaltına alındı. Depoda yapılan aramada matkap, şerit metre, kesme taşı, hava pompası ve anahtar takımından oluşan toplam 6 bin 440 adet ürün ele geçirilmiştir. S.K. ahıs Cumhuriyet Savcılığından serbest kaldı.
 
 

Yayın Tarihi : 20.11.2015 : 12:27

Etiketler : Üç    Milyonluk    Kaçak    Otomobil    Parçası    Bölge   


Yorumlar

6267
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN