Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Spora Kışın Da Devam

Spora Kışın Da Devam
Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü 16 farklı branşta açtığı kış spor okulları ile çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlıyor.

 

Kış döneminde özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği pilates, step - aerobik, limbering, yoga, bokwa, kurs kayıtları sürüyor. Ayrıca doğa severler için dağcılık ve doğa sporları yaptırılıyor. Kış spor okulları hakkında bilgi almak isteyenler 371 23 00 numarayı arayarak bilgi alabiliyor.
 
Bayraklı Belediyesi’nin spora ve sporcuya her türlü desteği verdiğini anlatan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Sporun hayatımızın her alanında olması gerektiğine inanıyoruz. Yaz spor okulları gerçekten yoğun ilgi gördü. Adeta talep patlaması yaşadık. Herkese kapılarımızı açtık. Şimdi kış spor okullarımız faaliyetlerine başladı. Farklı branşlarda her yaş grubuna hitap ediyoruz. Spor çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Gençlerimiz sokakta kötü alışkanlıklar edinmesini sporla engelliyoruz. Kadınlarımız için yoğun ilgi gösterdikleri dallarda kurslar açtık, açıyoruz. Bayraklı’da gerçekten 7’den 70’e spor yaptırıyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 20.11.2015 : 12:14

Etiketler : Bayraklıda    Spora    Kışın    Da    Devam    Bölge   


Yorumlar

9418
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN