Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bayraklı'da Spor 4 Mevsim

Bayraklı'da Spor 4 Mevsim
Spora ve sporcuya verdiği destekle adından söz ettiren Bayraklı Belediyesi; çocuk, genç ve yetişkinlerin kış döneminde de spor yapmasına imkan sağlıyor. Yeni dönemde 16 farklı branşta kurs açan belediye, 7’den 77’e herkese spor yaptırma hedefinde emin adımlarla ilerliyor.

 

Bayraklı Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü açtığı kış spor okulları ile çocukların zihinsel ve fiziksel gelişimlerine katkı sağlıyor. Aynı zamanda onların yeteneklerini keşfediyor. Gençlerin ve yetişkinlerin ise spor yapmasına destek veriyor. Bayraklı Belediyesi, çocuklar ve gençler için futbol, basketbol, voleybol, bale, zumba kids, jimnastik, güreş, taekwondo kursları düzenliyor.
 
KADINLAR YOĞUN İLGİ GÖSTERİYOR
 
Kış döneminde özellikle kadınların yoğun ilgi gösterdiği pilates, step - aerobik, limbering, yoga, bokwa, kurs kayıtları sürüyor. Ayrıca doğa severler için dağcılık ve doğa sporları yaptırılıyor. Kış spor okulları hakkında bilgi almak isteyenler 371 23 00 numarayı arayarak bilgi alabiliyor.
 
YETER Kİ GENÇLERİMİZ ÇOCUKLARIMIZ SPOR YAPSIN
 
Bayraklı Belediyesi’nin spora ve sporcuya her türlü desteği verdiğini anlatan Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Sporun hayatımızın her alanında olması gerektiğine inanıyoruz. Yaz spor okulları gerçekten yoğun ilgi gördü. Adeta talep patlaması yaşadık. Herkese kapılarımızı açtık. Şimdi kış spor okullarımız faaliyetlerine başladı. Farklı branşlarda her yaş grubuna hitap ediyoruz. Spor çocuklarımızın fiziksel ve zihinsel gelişimine büyük katkı sağlıyor. Gençlerimiz sokakta kötü alışkanlıklar edinmesini sporla engelliyoruz. Kadınlarımız için yoğun ilgi gösterdikleri dallarda kurslar açtık, açıyoruz. Bayraklı’da gerçekten 7’den 70’e spor yaptırıyoruz. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün, “Ben Türk gençliğinin spor yaparak güçlü olmasını isterim” sözü gerçekten önemli. Biz de tüm imkanlarımızla gençlerimizin spor yapmaya teşvik ediyoruz” dedi. 
 

Yayın Tarihi : 20.11.2015 : 10:26

Etiketler : bayraklı belediyesi    başkan    hasan karabağ    spor       


Yorumlar

8099
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN