Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Göçmen Kaçakçılığı Operasyonuna 7 Tutuklama

Göçmen Kaçakçılığı Operasyonuna 7 Tutuklama
Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı ekipler tarafından Çanakkale ve Edirne’de düzenlenen eş zamanlı göçmen kaçakçılığı operasyonunda gözaltına alınan 7 kişi tutuklandı.

 

Çanakkale İl Jandarma Komutanlığı ekiplerinin, insan tacirlerine yönelik devam eden çalışmaları kapsamında Çanakkale ve Edirne’de 17 Kasım Salı günü eş zamanlı düzenlenen operasyonda göçmen kaçakçılığı yaptığı belirlenen 14 kişi gözaltını alındı. İl Jandarma Komutanlığı’nda işlemleri tamamlanan şüpheliler, sabah saatlerinde adliyeye sevk edildi. Yaklaşık 10 saat süren ifade ve mahkemenin ardından göçmen kaçakçılığı yaptığı belirlenen 14 şüpheliden 3’ü savcılık tarafından serbest bırakılırken 10 şüpheli tutuklanma istemiyle mehkemele sevk edildi. Mahkemede S.G., R.A., A.B., S.T., İ.Ö., Ş.T. ve M.A. tutuklanırken, M.S.K., A.U., B.U. ve M.K. ise adli kontrol şartıyla serbest kaldı. 
 
Çanakkale ve Edirne’de düzenlenen eş zamanlı operasyon öncesinde şüphelilerle bağlantılı olan 4 kişinin tutuklandığı belirtilirken, operasyon kapsamında ayrıca bir kişinin arandığı bildirildi.

Yayın Tarihi : 19.11.2015 : 22:07

Etiketler : Göçmen    Kaçakçılığı    Operasyonuna    Tutuklama    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8862
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN