Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hepsiburada.com Ve Kanal D’ye ’lovemarks’ Ödülü

Hepsiburada.com Ve Kanal D’ye ’lovemarks’ Ödülü
Dünya’nın ve Türkiye’nin önde gelen pazarlama, iletişim ve yaratıcılık liderlerinin buluşma noktası olan ’Brand Week Istanbul 2015’ etkinlikleri kapsamında bu yıl 8’cisi düzenlenen "Lovermarks" ödülleri sahiplerini buldu. E-Ticaret kategorisinde Hepsiburada.com, en iyi TV Kanalı kategorisinde ise Kanal D ödülün sahibi oldu.

 

Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilen ’Brand Week Istanbul 2015’ etkinlikleri kapsamında MediaCat ve Ipsos işbirliğiyle bu yıl 8’incisi düzenlenen ’Lovemarks 2015’ ödülleri de bugün sahiplerini buldu. E-Ticaret kategorisinde ödülü Hepsiburada.com alırken, "en iyi TV Kanalı" Kanal D seçildi. Ödüller, MediaCat Genel Yayın Yönetmeni Pelin Özkan ve Ipsos Başkanı Vural Çakır tarafından kazanan marka temsilcilerine takdim edildi.
 
GÜÇLÜ BİR EKİP VAR
 
Hepsiburada.com Pazarlama ve Satış Grubu Başkanı (CMO) Özgür Doğan, "Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli. Bu ödül müşteri memnuniyetine de büyük katkı yapıyor. Bu açıdan bakıldığında bizim için çok önemli. Markanın arkasında çok kuvvetli bir ekip var. Ödül alan markalara baktığım zaman bizim için önemli bir konu daha var. Ödül alan markaların hepsi bizim ortaklarımız arasında. Bizi bu ödüle layık gördüğünüz için çok teşekkür ederim" dedi.
 
GURUR VERİCİ
 
Türkiye’nin en iyi TV Kanal’ı seçilen Kanal D adına ödülü Kanal D Kurumsal İletişim Direktörü Burcu Eryılmaz aldı. Törende konuşan Eryılmaz, "Bizim için gurur verici bir şey. Bu ödül için herkese çok teşekkür ederim" dedi.

Yayın Tarihi : 19.11.2015 : 19:37

Etiketler : Hepsiburadacom    Kanal    Dye    Ödülü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6288
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN