Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Rögara Mutfak Tüpüyle Tuzaklamış

Rögara Mutfak Tüpüyle Tuzaklamış
Diyarbakır’da dün gece zırhlı polis aracının geçişi sırasında rögara tuzakladıkları bombayı uzaktan kumanda ile patlatan PKK’lı teröristlerin, patlayıcıyı buraya mutfak tüpü içinde yerleştirdikleri belirlendi. Şidddetli patlamada hasar gören çevredeki ev ve iş yerlerindeki vatandaşlar bugün saldırının izlerini silmeye çalıştı.

 

Diyarbakır’ın merkez Yenişehir İlçesi Sezai Karakoç Bulvarı’nda, PKK’lı teröristler dün gece zırhlı polis aracının geçişi sırasında önceden rögara yerleştirdikleri bombayı uzaktan kumandayla patlattı. Saldırı Diyarbakır Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ile Şehitlik Polis Merkezi’ne yaklaşık 150 metre mesafede meydana geldi. Patlamanın polis aracının geçişinden saniyeler sonra meydana gelmesi nedeniyle saldırıda şans eseri ölen ve yaralanan olmadı.
 
Bombanın yolaçtığı tahribatın boyutu bugün ortaya çıktı. Polisin yaptığı incelemede teröristlerin el yapımı patlayıcıyı mutfak tüpü içine yerleştirip, rögara uzaktan kumandalı olarak tuzakladıkları belirlendi. Patlamanın şiddetiyle yolda oluşan çukur kapatılırken, ev ve işyerleri hasar görenler bugün temizlik yaparak bombanın izlerini silmeye çalıştı. Polis, sadırıyı düzenleyen teröristleri yakalamak için çalışmalarını sürdürüyor.

Yayın Tarihi : 19.11.2015 : 13:38

Etiketler : Pkklılar    Diyarbakırda    Bombayı    Rögara    Mutfak    Tüpüyle    Tuzaklamış    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4724
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN