Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Binalara Tırmanan Hırsızlar Yakalandı

Binalara Tırmanan Hırsızlar Yakalandı
Bağcılar’da aynı gece girdikleri iki evden televizyon ve ziynet eşyası çalan iki kişi  polis tarafından yakalandı. Şüphelilerin hırsızlık yaptıkları binaya dışarıdan tırmanarak girmeleri ve televizyonu aşağı indirmeleri güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Şüpheliler tutuklandı.

 

 
Güneşli Mahallesi’nde 28 Eylül 2015 tarihinde meydana gelen olayda birbirine yakın iki ayrı eve giren hırsızlar lcd televizyon ile para ve ziynet eşyalarını alarak çaldı. Polis olayla ilgili başlattığı soruşturmada binaların güvenlik kameralarını incelediğinde hırsızların  bazı güvenlik kameralarının yönünü değiştirdiklerini ve binalara dışardan tırmanarak girdiklerini belirledi. Bir süre içerde kalan hırsızın, çaldığı televizyonu bir battaniyeye sararak aşağıda bekleyen arkadaşına uzatma anı da kameralar tarafından tespit edildi.
 
Polis kamera görüntülerini inceleyerek daha önceden polise geliş kayıtları bulunan şüphelilerin kimliklerini tespit etti. 11 Kasım tarihinde Başakşehir’de düzenlenen operasyonda şüpheliler Y.K.(15) ile İbrahim K.(22) gözaltına alındı. Şüpheliler çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.
 
 

Yayın Tarihi : 19.11.2015 : 13:08

Etiketler : Binalara    Tırmanan    Hırsızlar    Yakalandı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6914
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN